Grupa
RIKO
Logistyka


zadbaj o swoje dobro!

Dołącz do nas

RIKO LOGISTYKA działa w branży spedycyjnej od 2019 roku. Zajmujemy się obsługą logistyczną transportów krajowych i zagranicznych. Z sukcesem zrealizowaliśmy liczne zlecenia w Polsce, Europie i poza jej granicami, między innymi w Kazachstanie, Uzbekistanie, Czechach, w Niemczech, Belgii czy Ukrainie, ale jesteśmy otwarci również na inne światowe kierunki.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA LOGISTYCZNA

Nasza oferta skrojona jest na miarę potrzeb klientów, którym zapewniamy usługi logistyczne najwyższej jakości:

 ​DROGOWY TRANSPORT KRAJOWY
I MIĘDZYNARODOWY
 ​SPEDYCJA
 ​ODPRAWY CELNE
 ​PILOTAŻ ŁADUNKÓW
PONADNORMATYWNYCH

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o to, aby nasza praca odzwierciedlała wartości, którymi się kierujemy. Szeroka oferta, która wpisuje się w zróżnicowane potrzeby, rzetelna jakość, która przekłada się na niezawodną realizację każdego zlecenia oraz zaangażowanie, dzięki któremu każdy klient – bez wyjątku – może liczyć na nastawionąna osiągnięcie wytyczonych celów kooperację w przyjaznej atmosferze.

  CZAS TO PIENIĄDZ 

Niezwykle ważna jest dla nas terminowości, niezawodność i elastyczne warunki współpracy. Rozwijamy naszą flotę, aby móc świadczyć kompleksowe usługi logistyczne i sięgać jeszcze dalej. Nie wyobrażamy sobie, aby móc zawieść naszych klientów, bo to od naszej sprawności działania uzależnione są wasze sukcesy, a wasze dobre wyniki przekładają się na nasz rozwój.


 BEZ PRZESZKÓD DO CELU 

Nasze pojazdy są stale serwisowane i kontrolowane, dbamy bowiem o to, aby każdy transport przebiegał bez najmniejszych zakłóceń. Nasi konsultanci i spedytorzy są stale do dyspozycji klienta, gotowi reagować na bieżąco na wszystkie potrzeby.